Anasayfa    Dietband     Magazin     Kolaydiyetler     Reklam     İletişim 
 
 

Ahmet maranki ile zayıflama

Ahmet Maranki’nin bitkisel formüllerle zayıflama konusunda yazılarını okurken bazı yazıları gözüme çarptı. Prof. Dr. Ahmet Maranki yaptığı mantıklı ve bilimsel açıklamalarıyla hayatımıza girmiş ve sağlıklı beslenmek üzere yaptığı kozmik kürlerle bizleri mutlu etmişti. İşte okuduğumda gerçekten birşeyler öğrendiğime inandığım ve herkesin okumasını istediğim yazıdan parça parça sizlere sunuyorum.

“Fazla kilolarınızdan kurtulmak gözüyle bakılan diyet“, bir program dahilinde kontrollü ve bilinçli olarak vücudu arındırmaya, kilo vermeye yönelik yapılan uygulamalar bütününe denilmektedir.

Tartının üstüne çıktığınızda beliren rakam yani kilonuz ne ifade ediyor? Öncelikli olarak kiloyu iyi anlamak gerekiyor. Kas, yağ ve su olarak vücutta bulunan kilo, sadece diyet ile durağan bir şekilde (egzersiz olmadan) giderildiğinde, vücudumuz hem kas bölümünden, hem de yağ bölümünden bir kayba uğruyor ve kısa vadede gülmemize sebep olsa da ilerideki dönemlerde, verilen kiloların geri alınmasıyla sadece yağ olarak geri gelebiliyor tabii ki bu süreçte hareket etmeye ve spor yapmaya karar vermemişseniz.

Diğer taraftan yaza formda girmek ve daha güzel görünmek için üzerinize geçirdiğiniz sauna eşofmanı ile yapacağınız egzersizlerde ise yoğun olarak vücudunuz su kaybedebilmektedir.

 

 

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış
   
Adınız Soyadınız  
Yorumuz  
   
Lütfen isminizi giriniz
Lütfen yorumunuzu giriniz
Çeşitli Diyetler kategorisinden haberler
Hızlı Arama
Dietband

Dietband

En Çok Okunanlar
En Son Eklenenler
Arşiv'den Haberler